piątek, 5 lutego 2016

Zabaw czasMożna powiedzieć, że Karnawał 2016 już niemal za nami. 
Tegoroczny zaliczamy przecież do najkrótszych, jakie mogą się zdarzyć. 
Dlatego bawiliśmy się dość intensywnie.Wszystko zaczęło się od szkolnej zabawy.
Były kolorowe światła i muzyka dla każdego. Oczywiście nie mogło zabraknąć Makareny i Kaczuszek, ale też spróbowaliśmy "bujać się" w rytmach muzyki amerykańskiej i skakać jak hiphopowcy.

  Uwagę przykuwały niezwykle pomysłowe stroje uczniów. Prowadzący zabawę DJ nie pozwalał na odpoczynek.

A potem był wyjątkowy Koncert Karnawałowy. 


Do wysłuchania kilkunastu klasycznych przebojów zaprosili nas nauczyciele i uczniowie piotrkowskiej Szkoły Muzycznej. Splendoru całej imprezie dodawał fakt, że koncert odbywał się w auli filii  Uniwersytetu Jana Kochanowskiego, która wypełniła się po brzegi. Na scenie, co było niezmiernie miłe, pojawili się absolwenci i obecni wychowankowie naszej szkoły. Zabrzmiały przeboje ABBY, polki i tanga. Finał koncertu porwał wszystkich gości - cała orkiestra - uczniowie i nauczyciele - w karnawałowych maskach wykonali powszechnie znaną melodię kankana.Więcej zdjęć znajdziecie tutaj.Zwieńczeniem karnawału był wczorajszy wyjazd do Teatru Wielkiego w Łodzi. 


Obejrzeliśmy Noc w Wenecji z muzyką J. Straussa. Widowisko urzekło nas - w szczególności dekoracjami, grą świateł i przepięknymi strojami. Scena końcowa na niejednej buzi i w niejednych oczach wywołała zachwyt i zdumienie... ponad 100 aktorów w kolorowych kostiumach i maskach na twarzy... prawdziwy wenecki karnawał.


Galeria zdjęć tutaj.
A Wy jak wykorzystaliście ten czas?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz